Aktualności / Wielkie otwarcie bazy! Weź udział w szlachetnym marszu ulicami Kartuz!

Wielkie otwarcie bazy! Weź udział w szlachetnym marszu ulicami Kartuz!

2016-11-14 11:32

Marsz to wyjątkowy czas dla całego projektu SZLACHETNA PACZKA – jest to okazja, żeby zakomunikować wszystkim Polakom, że Darczyńcy mogą już wybierać rodziny i sprawić, że czyjeś życie nie będzie już takie samo. 20 listopada odbędzie się niezwykły marsz ulicami Kartuz.

Od soboty - 19 listopada, na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza z anonimowymi opisami rodzin, które zostały włączone do projektu SZLACHETNA PACZKA. Przez następne trzy tygodnie każdy będzie miał możliwość zostania Darczyńcą. Paczki nie trzeba robić indywidualnie, można ją zorganizować wraz ze znajomymi, kolegami z pracy, czy rodziną.

19 listopada uroczysty marsz wojewódzki odbędzie się w Sopocie, natomiast dzień później widzimy się w Kartuzach. 20 listopada spotykamy się już przed 13 przed parafią pw. św. Kazimierza w Kartuzach aby wspólnie wyruszyć ulicami Kartuz. Kierujemy się do Kartuskiego Centrum Kultury. Tam na miejscu czekają nas koncerty i szczegółowe informacje na temat tego, jak zostać darczyńcą w projekcie Szlachetna Paczka. Wszystkich uczestniczących w przemarszu zachęcam do zaproszenia do udziału całą rodzinę, znajomych i przyjaciół. Zachęcam również do robienia sobie zdjęć i dodawania ich na portale społecznościowe z hashtagami #SzlachetnaPaczka oraz #SzlachetneKartuzy.  Gorąco zachęcam również, aby zabrać ze sobą elementy koloru czerwonego (koszulki, szaliki, czapki, rękawiczki), a także myślę, że nie muszę zachęcać do wspólnych okrzyków okolicznościowych (Gdy ja mówię „SZLACHETNA”, to wy krzyczycie „PACZKA”; Vivat Darczyńcy!; www.szlachetnapaczka.pl!; Gdy ja mówię „WARTO”, to wy krzyczycie „POMAGAĆ!”; Gdy ja mówię „REJON”, to wy krzyczycie „KARTUZY”.

Patronatem Szlachetną Paczkę objęli Posłowie: Małgorzata Zwiercan, Janusz Śniadek, Grzegorz Furgo i Stanisław Lamczyk, a także włodarze powiatu i gmin: Starosta Kartuski Janina Kwiecień, Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Żukowa Wojciech Kankowski, Wójt Gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski oraz Wójt Gminy Chmielno Jerzy Grzegorzewski. 

Galeria
Marsz Szlachetnej Paczki w Kartuzach 2016 - notka do mediów 1.jpg Marsz Szlachetnej Paczki w Kartuzach 2016 - notka do mediów 2.jpg Marsz Szlachetnej Paczki w Kartuzach 2016 - notka do mediów 3.jpg
Newsletter
Kalendarz wydarzeń
Maj 2018
4

78910

1415161720

212223

28293031


Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Ustaw

Monitor Polski