Aktualności / W najbliższą sobotę zapraszamy na Festiwal "Ludzie dla Ludzi"

W najbliższą sobotę zapraszamy na Festiwal "Ludzie dla Ludzi"

2017-07-06 12:09

W najbliższą sobotę od godziny 16:00 w Parku Solidarności w Kartuzach stowarzyszenia i fundacje przygotowały dla mieszkańców powiatu kartuskiego ciekawą propozycję spędzenia popołudnia. Ma to być okazja dla mieszańców do poznania niezwykłych ludzi, którzy swój wolny czas poświęcają drugiemu człowiekowi.

Stowarzyszenia i fundacje będą czekać na stoiskach, w których będzie można dowiedzieć się o sposobach rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych, o udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz o tym jak zostać wolontariuszem.

Będzie także można dowiedzieć się o prawach pacjenta i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Podczas Festiwalu odbędzie się giełda książek używanych, warto więc zabrać ze sobą przeczytane już książki aby wymienić je na inne tytuły. 

Zachęcamy także do skorzystania z warsztatów twórczych z malarstwa i zdobnictwa. Prosimy zabrać ze sobą koszulkę, którą będzie można ozdobić pod okiem profesjonalistów w tej dziedzinie.

Na najmłodszych czeka wiele konkursów i atrakcji, a jedną z nich jest możliwość wygrania spaceru z żywymi alpakami, które będzie można podziwiać podczas całego festiwalu.

 

Newsletter
Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2018

2346

9101112

16171820

232425

3031


Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Ustaw

Monitor Polski