Aktualności / Perła Kaszub - nagrody wręczone

Perła Kaszub - nagrody wręczone

2008-02-18 14:26
W piątek 15 lutego 2008r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie odbyła się siódma gala wręczenia nagród Starosty Kartuskiego Perła Kaszub. Przy licznie zgromadzonej publiczności honory gospodarza czyniła Janina Kwiecień Starosta Kartuski a współgospodarzem był Wójt gminy Chmielno Zbigniew Roszkowski. Pełną listę nagrodzonych i wyróżnionych prezentujemy poniżej.
Na zakończenie wieczoru dla zebranej publiczności wystąpił Zbigniew Wodecki.  
 
PERŁY KASZUB 2007
 
Wyróżnienia
  • Leszek Zakrzewski – właściciel dworku rodziny Wybickich w Sikorzynie
  • Zespół Wokalno- Instrumentalny „Stolem” z Chwaszczyna, Alojzy Trella, Leszek Makurat
  • Kwatera agroturystyczna Gertrudy i Jerzego Walder w Sulminie 
  • Klub „Ferajna” w Sierakowicach – właściciele Adam i Justyna Dera
  • Telepizzeria „Tino” w Baninie – właściciele Arkadiusz Binek, Radosław Mazurek, Michał Kozerski
  • Restauracja „Dom Jakusza” w Kartuzach - właściciel Sebastian Nowak
  • Pizzeria „Victoria” w Małkowie - właściciel Wacław Mateja
  • Centrum Integracji Społecznej w Ostrzycach (Iwona Formela)
  • Tadeusz Makowski – kierownik kapeli „Pleskota” z Chmielna
  • Firma „Oktan” – właściciel Ryszard Brzeski
  • Firma „Belona” w Sierakowicach – właściciel Helena Wenta
  • Norbert Damps z Mirachowa
  • Firma „Elus”s.j. w Kartuzach - właściciele Kazimierz Hinc i Leszek Kuźma
  • Firma SMS w Sulęczynie – właściciel Stanisław Mrozowicz
  • Pensjonat „Chata Baryła” w Zdunowicach – właściciele Barbara i Adam Hapka
 
Nagrody Specjalne
  • Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, dyrektor Marian Kowalewski
  • Tomasz Fopke – animator kultury, poeta, artysta
  • Kazimiera Nowicka - dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kartuzach
  • Tadeusz Kobiela – Wójt Gminy Sierakowice
 
Perły Kaszub
  • W kategorii Promują Powiat – AGROTURYSTYKA KOSZAŁKOWO w Wieżycy - Alicja i Ireneusz Koszałka
  • W kategorii Tu warto się zatrzymać – TOKARY GOLF CLUB w Tokarach – Piotr Pospieszny
  • W kategorii Tu zjesz najsmaczniej – RESTAURACJA POD ŻURAWIEM w Egiertowie - Wojciech Koszałka
  • W kategorii Firma roku – FABRYKA MEBLI ORFEUSZ BOBO w Chwaszczynie –Hanna i Kazimierz Miąskowscy
  • W kategorii Mikroprzedsiębiorstwo Roku – Pracownia Mebli Stylowych Ireneusz Zwara w Chmielnie
  • W kategorii Produkt Kaszubskiej Wsi - JÓZEF HOPPA z Nowego Tuchomia
  • W kategorii Pomagają Innym – KRZYSZTOF PERYCZ z Zawór
 
Superperły
  • Daniel Czapiewski
  • ks. Piotr Krupiński
Galeria
Newsletter
Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2018

2346

9101112

16171820

232425

3031


Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Ustaw

Monitor Polski